Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth
Similar topics

 

 Prosvjedi u Hrvatskoj

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Prosvjedi u Hrvatskoj Empty
PostSubject: Prosvjedi u Hrvatskoj   Prosvjedi u Hrvatskoj Icon_minitimeTue Mar 08, 2011 1:28 am

Šta vi kažete na puste ove prosvjede? Jeste li bili na kojem? Smile
Back to top Go down
fraktal

fraktal


Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

Prosvjedi u Hrvatskoj Empty
PostSubject: Re: Prosvjedi u Hrvatskoj   Prosvjedi u Hrvatskoj Icon_minitimeTue Mar 08, 2011 6:04 am

Jesam. Bilo je i vrime da se nešto poduzme.

Back to top Go down
moonlight




Number of posts : 136
Registration date : 2009-01-29

Prosvjedi u Hrvatskoj Empty
PostSubject: Re: Prosvjedi u Hrvatskoj   Prosvjedi u Hrvatskoj Icon_minitimeTue Mar 08, 2011 9:55 pm

Razumijem potrebu ljudi da prosvjeduju, no mislim da su i ovi prosvjedi, kao i svi ostali, lansirani iz potpuno drugih razloga. Žalosno je da je ove prosvjede inicirao lik koji je ujedno jedan od najomraženijih "političara", koji bi vjerojatno bio isti kao kao i ovi sadašnji vlastodršci kad bi stupio na vlast. Također, osnovna poruka svakog ovakvog prosvjeda je mijenjanje vlade, i što onda? Onda dolazi druga vlast, pa treća, pa četvrta itd. Znači, ljudi su nezadovoljni sadašnjim vođama i žele promjenu - da ih drugi vode. Znači, vrtimo se u začaranom krugu, gdje očekujemo da će netko drugi rješavati naše probleme, da će nam netko drugi povećati mirovine i plaće, da će netko drugi uvesti besplatno školstvo... No, zapravo, sve ovisi o nama. Pustimo te neke "druge", jer tko su oni zapravo? Ti "drugi" su ljudi posebnog profila koji su na vlast došli većinom iz vlastitih intereresa, kao što su i većinom postavljeni zbog interesa daleko moćnijih ljudi iznad njih. O nama ovisi kako ćemo sebi srediti život. Želite li cijeli život ovisiti o plaći koju vam daje netko drugi, o mirovini koju vam da je netko drugi, o tome da drugi rješava vaše probleme? Onda prosvjedujte, nema problema, no to vrijeme prosvjeda ljudi su mogli utrošiti u izgradnju sebe i u otkrivanju svojih potencijala, koji će im donijeti ono što su oni zapravo, i kao takvima im neće biti bitno tko je na vlasti, neće kukati nego će djelovati. A to je ono što većina ljudi nije spremna. No, naravno da to ljudi izbjegavaju, jer je jedan od najvećih podviga pogledati sebe i svoju nutrinu. Zato, nakon prosvjeda, ljudi odlaze doma i izvale se na kauče gdje gledaju gluposti na TV-u, uz, po mogućnosti, limenku piva. U tom slučaju, nazdravlje - do sljedećih prosvjeda.
Back to top Go down
Secret Face

Secret Face


Number of posts : 229
Registration date : 2009-01-27

Prosvjedi u Hrvatskoj Empty
PostSubject: Re: Prosvjedi u Hrvatskoj   Prosvjedi u Hrvatskoj Icon_minitimeWed Mar 09, 2011 6:37 pm

@moonlight
nisi moga bolje to rec svaka cast .slazem se sa svime Wink

ova sramota od prosvjeda je samo pokazatelj kolike smo ovce..da narod jede sve sto mu je servirano na tanjuru
i naravno..to sto prave "nerede" pred turisticku sezonu im je isto jako dobra ideja
Back to top Go down
fraktal

fraktal


Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

Prosvjedi u Hrvatskoj Empty
PostSubject: Re: Prosvjedi u Hrvatskoj   Prosvjedi u Hrvatskoj Icon_minitimeFri Mar 11, 2011 8:39 pm

Ma jebe mi se za glupu sezonu. Treba raditi cilu godinu, a ne samo ta tri šugava miseca gledati da se zgrne šta više para. Jebe mi se i za debilnog Pernara kojeg većina ne šljivi dva posto i ajme nama preuzme li on vlast ikad. Po meni bi bilo najbolje (to bi sad išlo malo teže, ali jednom će biti moguće) da nema nikakve vlasti niti države nego direktna demokracija u manjim zajednicama koje bi bile međusobno povezane. A dotad, kad vlast nažalost mora postojati, neka na vlast dođu neki mlađi sposobni ljudi, neiskvareni i neopterećeni prošlošću i kojima novac i fotelja nisu primarni ciljevi. I čak i da se i ti ljudi iskvare mi ostali smo ti kojih ih trebamo spriječiti. Ljudi vlastima previše toga dozvoljavaju. Ovi prosvjedi su mi ok, ali mi se čini da je pritisak na vladu premali i da su se trebaloiži dogoditi davno prije i malo češće i da se tako radilo sad Hrvatska ne bi bila u ovakvoj situaciji. U Hrvatskoj je šutnja prejaka, a svaki oblik protesta i nezadovoljstva se automatski tumači kao neprijateljstvo prema državi i u najmanju ruku pokušaj rušenja iste.
Back to top Go down
Sponsored content





Prosvjedi u Hrvatskoj Empty
PostSubject: Re: Prosvjedi u Hrvatskoj   Prosvjedi u Hrvatskoj Icon_minitime

Back to top Go down
 
Prosvjedi u Hrvatskoj
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Otmica u Hrvatskoj
» Okultna simbolika u Hrvatskoj arhitekturi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Zabava/Fun and Chat :: Inter galactic chat-
Jump to: