Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth

 

 DINO MERLIN

Go down 
3 posters
AuthorMessage
AMDG




Female Number of posts : 2
Age : 42
Registration date : 2013-11-27

DINO MERLIN Empty
PostSubject: DINO MERLIN   DINO MERLIN Icon_minitimeWed Nov 27, 2013 5:40 pm

Da li je itko pogledao ovaj spot od Dine Merlina i ima li ikome, osim mene, nešto čudno u njemu, npr. raznoraznih simbola ili je to samo moja mašta :-D  
Back to top Go down
moonlight




Number of posts : 136
Registration date : 2009-01-29

DINO MERLIN Empty
PostSubject: Re: DINO MERLIN   DINO MERLIN Icon_minitimeThu Nov 28, 2013 12:56 am

Na početku i na kraju ono oko možemo povezati sa svevidećim okom, na nekoliko mjesta se pojavljuje petokraka koji simbolizira pentagram, kod prikaza Jupitera bijela pjega donekle izgleda kao onaj masonski simbol ispod šestara, a i puževe kućice mi ne djeluju bezveze. U svakom slučaju, ima zanimljivih simbola, pjesma je, po meni, nekako psihodelična (no opet, o ukusima se ne raspravlja), no najviše me čudi da se ovakvi simboli pojavljuju u spotu nekog pjevača sa ovih prostora.
Back to top Go down
AMDG




Female Number of posts : 2
Age : 42
Registration date : 2013-11-27

DINO MERLIN Empty
PostSubject: Re: DINO MERLIN   DINO MERLIN Icon_minitimeFri Nov 29, 2013 10:06 pm

Što se tiče same pjesme, može on to i puno bolje :-D ...da, sve te simbole sam i sama vidjela ali sam pomislila da haluciniram :-) meni je na 2:20 sumnjiva i ona faca koja se nazire lijevo od merlina na onom naopakom obelisku = kravati = šta već...u biti najviše me iznenadilo, jednako kao i tebe, što je to u spotu nekog pjevača s naših prostora...a opet, riječ je o iznimno popularnom pjevaču..hmm :-),,,da i skoro zaboravih...broj 93. Ne znam kakvo to ima značenje, možda njemu ali mene je to odma vuklo na Thelemu
Back to top Go down
moonlight




Number of posts : 136
Registration date : 2009-01-29

DINO MERLIN Empty
PostSubject: Re: DINO MERLIN   DINO MERLIN Icon_minitimeSat Nov 30, 2013 12:39 am

To su simboli koje smo primijetili onako isprve, a čega tu sve još ima, pitanje je. Smile
Back to top Go down
fraktal

fraktal


Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

DINO MERLIN Empty
PostSubject: Re: DINO MERLIN   DINO MERLIN Icon_minitimeMon Dec 23, 2013 12:23 am

Ni prvi ni zadnji pjevač preko kojeg se vrši okultno programiranje neupućenih masa.
Back to top Go down
Sponsored content





DINO MERLIN Empty
PostSubject: Re: DINO MERLIN   DINO MERLIN Icon_minitime

Back to top Go down
 
DINO MERLIN
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Forum :: Zavjere-
Jump to: