Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth

 

 Crna magija?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
fraktal

fraktal


Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

Crna magija? Empty
PostSubject: Crna magija?   Crna magija? Icon_minitimeTue Jan 04, 2011 6:05 pm

Stvari su se počele događati u ovo ljeto. Osoba koja mi to priča nailazila je na mrtve ptice i krv ispred vrata svoje sobe. Soba je u sklopu radnog mjesta. Sumnjala je da je radni kolega želi "začarati". Dogodilo se u Starigradu Paklenici.
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Crna magija? Empty
PostSubject: Re: Crna magija?   Crna magija? Icon_minitimeTue Jan 04, 2011 6:15 pm

Zašto sumnja na određenog kolegu? Je li joj se što desilo ili njenim bližnjima? Malo više napiši Smile
Back to top Go down
fraktal

fraktal


Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

Crna magija? Empty
PostSubject: Re: Crna magija?   Crna magija? Icon_minitimeWed Jan 05, 2011 1:36 am

Pa nije joj se ništa događalo, kao ni njenim bližnjima, a na njega sumnja jer je Bosanac i jer ona sve što je muslimanske vjere ili je iz muslimanskih zemalja povezuje s magijom. Hoću reći brije, ali te krepaline i krv svakako mislim da su nešto zabrinjavajuće.
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Crna magija? Empty
PostSubject: Re: Crna magija?   Crna magija? Icon_minitimeWed Jan 05, 2011 1:43 am

fraktal wrote:
Pa nije joj se ništa događalo, kao ni njenim bližnjima, a na njega sumnja jer je Bosanac i jer ona sve što je muslimanske vjere ili je iz muslimanskih zemalja povezuje s magijom. Hoću reći brije, ali te krepaline i krv svakako mislim da su nešto zabrinjavajuće.
Ako se nastavi događat nek prijavi policiji
Back to top Go down
fraktal

fraktal


Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

Crna magija? Empty
PostSubject: Re: Crna magija?   Crna magija? Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 10:15 pm

Neće se događati jer više ne radi s tim ljudima, ali i ona je neki čudan tip. za sebe voli reći da je štriga, za dečka isto, a nedavno sam joj posudila i jednu svoju knjigu "Magija" sa nekim formulama, prizivanjima,uputama kako baciti urok i slično. Morala sam je moljakati da mi je vrati jer je uopće nisam bila pročitala. Nadam se da neće ništa pokušavati. Znam da je veliki dio toga u knjizi obično praznovjerje, ali svejedno sam tisuću puta požalila što sam joj dala tu knjigu.
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Crna magija? Empty
PostSubject: Re: Crna magija?   Crna magija? Icon_minitimeFri Jan 07, 2011 2:05 am

fraktal wrote:
Neće se događati jer više ne radi s tim ljudima, ali i ona je neki čudan tip. za sebe voli reći da je štriga, za dečka isto, a nedavno sam joj posudila i jednu svoju knjigu "Magija" sa nekim formulama, prizivanjima,uputama kako baciti urok i slično. Morala sam je moljakati da mi je vrati jer je uopće nisam bila pročitala. Nadam se da neće ništa pokušavati. Znam da je veliki dio toga u knjizi obično praznovjerje, ali svejedno sam tisuću puta požalila što sam joj dala tu knjigu.
Neke informacije se ne daju svakome, nek rađe sami nađu to šta traže nego da im ti daš. U ovim knjigama neće ništa nać, sreća, ali ubuduće pazi kome šta daješ, zbog sebe Wink
Back to top Go down
Secret Face

Secret Face


Number of posts : 229
Registration date : 2009-01-27

Crna magija? Empty
PostSubject: Re: Crna magija?   Crna magija? Icon_minitimeFri Jan 07, 2011 5:08 pm

takvim ljudima se nedaje nista
Back to top Go down
fraktal

fraktal


Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

Crna magija? Empty
PostSubject: Re: Crna magija?   Crna magija? Icon_minitimeFri Jan 07, 2011 5:46 pm

Tek sam kasnije vidila te formule za bacanje uroka. Tu sam knjigu kupila na interliberu i znam da je sve pošlo nizbrdo otkad sam došla s njega. Problemi na poslu. Sad, da li je ona pravila sranja s nećim ili nije, to ne znma. Znam samo da tu knjigu ne dam više nikome.
Back to top Go down
Hermit

Hermit


Male Number of posts : 5
Registration date : 2015-01-23

Crna magija? Empty
PostSubject: Re: Crna magija?   Crna magija? Icon_minitimeMon Feb 02, 2015 5:30 pm

Sranje kroz gusto granje!
Back to top Go down
Sponsored content





Crna magija? Empty
PostSubject: Re: Crna magija?   Crna magija? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Crna magija?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Reports :: Reports-
Jump to: