Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth
Similar topics

     

     komunikacija s duhovima na stranim jezicima

    Go down 
    4 posters
    AuthorMessage
    iggy-b

    iggy-b


    Male Number of posts : 132
    Age : 40
    Lokacija : Zagreb
    Registration date : 2009-09-06

    komunikacija s duhovima na stranim jezicima Empty
    PostSubject: komunikacija s duhovima na stranim jezicima   komunikacija s duhovima na stranim jezicima Icon_minitimeThu Jan 28, 2010 7:02 pm

    Negdje sam čuo da nas duhovi razumiju bez obzira na kojem jeziku pričamo.
    Malo mi je to nevjerojatno, prije da ti možda razumiju misli, odnosno što pokušavaš reći bez obzira na kojem jeziku. silent

    Zna li netko nešto o tome? Smile
    Back to top Go down
    Man in Black

    Man in Black


    Female Number of posts : 1450
    Age : 37
    Registration date : 2009-01-28

    komunikacija s duhovima na stranim jezicima Empty
    PostSubject: Re: komunikacija s duhovima na stranim jezicima   komunikacija s duhovima na stranim jezicima Icon_minitimeThu Jan 28, 2010 11:57 pm

    Zanimljiva tema. Ima dosta slučajeva gdje ljudi nakon kome ili potresa mozga progovore jezikom koji nikad nisu učili što nam govori da naša podsvijest zna sve jezike. Tako mislim da duhovi, kad izađemo iz tijela, imamo pristup podacima koji spavaju duboko u nama dok smo u fizičkim tijelima.
    Back to top Go down
    Secret Face

    Secret Face


    Number of posts : 229
    Registration date : 2009-01-27

    komunikacija s duhovima na stranim jezicima Empty
    PostSubject: Re: komunikacija s duhovima na stranim jezicima   komunikacija s duhovima na stranim jezicima Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 2:10 am

    nisam cuo nista o tome..mozda je telepatija?

    a to drugo..ima sam ja par puta potres mozga pa negovorim stranim jezicima XD
    Back to top Go down
    iggy-b

    iggy-b


    Male Number of posts : 132
    Age : 40
    Lokacija : Zagreb
    Registration date : 2009-09-06

    komunikacija s duhovima na stranim jezicima Empty
    PostSubject: Re: komunikacija s duhovima na stranim jezicima   komunikacija s duhovima na stranim jezicima Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 10:24 am

    To ti je zato kaj razmišljaš, onda se tektonske ploče pomiču u mozgu i nastaje potres What a Face

    zato ja nemam problema s tim, ne razmišljam... ili je možda samo zato što sam tvrdoglav pa koliko god zveknem, unutra se niš ne događa bounce bounce bounce bounce


    Anyway, puno više mi smisla ima da duh "osjeća" npr naše misli. Kao što npr životinje osjete recimo kad ih se bojiš. ili tako nešto u tom smislu. pig
    Back to top Go down
    Man in Black

    Man in Black


    Female Number of posts : 1450
    Age : 37
    Registration date : 2009-01-28

    komunikacija s duhovima na stranim jezicima Empty
    PostSubject: Re: komunikacija s duhovima na stranim jezicima   komunikacija s duhovima na stranim jezicima Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 10:17 pm

    Pa gle, prvo definiraj šta je duh Very Happy
    Ja mislim na ljude koji su umrli. Moguće da osijećaju šta mislimo, a opet možemo uzet primijer:
    Dajem moj primijer. Sanjala sam nešto i ljudi u snu su mi pričali na Njemački i ja sam sve razumila i pričala s njima na Njemački. Kad sam se probudila taj tren sam još mogla pričat na Njemački i jesam jer mi je bilo fascinantno i kako sam se razbuđivala sve sam manje znala i na kraju ništa. Njemački nikad nisam učila.
    Back to top Go down
    vragek666

    vragek666


    Male Number of posts : 57
    Age : 35
    Lokacija : Zagreb
    Registration date : 2009-12-30

    komunikacija s duhovima na stranim jezicima Empty
    PostSubject: Re: komunikacija s duhovima na stranim jezicima   komunikacija s duhovima na stranim jezicima Icon_minitimeSat Feb 06, 2010 5:27 pm

    a što nema svaka misao, tj aktivnost mozga svoju frekvenciju? meni bi bilo logicnije da "neka druga bica" hvataju te valove i na isti nacin ih vracaju k nama pa na taj nacin uspostavimo neki kontakt? Surprised
    Back to top Go down
    Man in Black

    Man in Black


    Female Number of posts : 1450
    Age : 37
    Registration date : 2009-01-28

    komunikacija s duhovima na stranim jezicima Empty
    PostSubject: Re: komunikacija s duhovima na stranim jezicima   komunikacija s duhovima na stranim jezicima Icon_minitimeWed Feb 10, 2010 8:23 pm

    vragek666 wrote:
    a što nema svaka misao, tj aktivnost mozga svoju frekvenciju? meni bi bilo logicnije da "neka druga bica" hvataju te valove i na isti nacin ih vracaju k nama pa na taj nacin uspostavimo neki kontakt? Surprised
    Mislim da tu telepatija nema nikakve veze. Telepatiju možemo spominjat kada se radi o komunikaciji dva bića u istoj dimenziji, a ne astral i sl. i naš realitet
    Back to top Go down
    Sponsored content





    komunikacija s duhovima na stranim jezicima Empty
    PostSubject: Re: komunikacija s duhovima na stranim jezicima   komunikacija s duhovima na stranim jezicima Icon_minitime

    Back to top Go down
     
    komunikacija s duhovima na stranim jezicima
    Back to top 
    Page 1 of 1
     Similar topics
    -
    » Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima

    Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
     :: Forum :: Duhovi-
    Jump to: