Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth
Similar topics

 

 video kamere za noćno snimanje

Go down 
4 posters
AuthorMessage
iggy-b

iggy-b


Male Number of posts : 132
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 2009-09-06

video kamere za noćno snimanje Empty
PostSubject: video kamere za noćno snimanje   video kamere za noćno snimanje Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 5:15 pm

Dakle, da ne pišem bibliju reći ću vrlo kratko i jasno:

ne kupujte nove kamere za noćno snimanje, takve stvari su skupe a istu funkciju vrlo kvalitetno izvršavaju i do 3 godine starije kamere.

Model kamera CCD-TRV se na oglasnicima da naći za 400-1000kn, koja u totalnoj mrakači (0 luxa) sasvim jasno snima sve u što ju usmjerite.
Istina je da ti modeli snimaju na stare trakice a ne na diskove, memorijske kartice i DVD medije, ali još jedan detalj je vrlo bitan a to je trajanje baterije.

Kod novih kamera svi "kažu" da baterija traje oko 60-90 min, ali kod stare CCD-TRV kamere (imam jednu doma za probu) baterija traje do 150-180min.
Trake za snimanje kod CCD-TRV kamera, koštaju oko 25kn za film od 60min.
Istina to stvara mali problem jer ste ovisni o trakicama i komplicirano je malo prebaciti video na računalo, ali ako nemate 8000kn za novu kameru s velikim diskom za pohranu i kvalitetnim noćnim snimanjem, ova CCD-TRV je suuuper!

Nisam ispitao novu kameru osobno, ali staru CCD-TRV jesam i impresioniran sam kvalitetom, mogućnostima i autonomijom.

Ako znate nekoga tko prodaje takvu molio bih da mi javite, ako već ne mislite kupiti sebi. Smile

Uspijem li doći do ruševina Dvigrada ovaj vikend, i prenoćiti tamo, definitivno ću ispucati barem 1 trakicu na noćne snimke pa napraviti update ove teme.

Toliko za sada o tome, molio bih ako netko ZNA da sam u krivu, neka me ispravi Smile

Pozzdrav! What a Face
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

video kamere za noćno snimanje Empty
PostSubject: Re: video kamere za noćno snimanje   video kamere za noćno snimanje Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 2:39 am

Imam ja neku Sonyevu ako se ne varam, HDD od 80GB, morat ću pogledat, a baterija traje oko 90 minuta. Prije je trajala više ali se nije pravilno punila pa je sad lošija.
Po noći odlično snima ali samo u zatvorenom zato planiram kupit manji IC reflektor pa vidit kako će snimat van npr. u šumi.

A što se tiće starije tehnike, smatram da je bolja od nove i ne samo kad se radi o kamerama Smile
Back to top Go down
watcherrr

watcherrr


Male Number of posts : 18
Age : 44
Lokacija : Kotor
Registration date : 2010-07-26

video kamere za noćno snimanje Empty
PostSubject: Re: video kamere za noćno snimanje   video kamere za noćno snimanje Icon_minitimeTue Jul 27, 2010 2:06 am

Ja imam sony h9 foto aparat i ima nocno snimanje no nije velikog dometa, mene interesuju termo kamere.
Back to top Go down
iggy-b

iggy-b


Male Number of posts : 132
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 2009-09-06

video kamere za noćno snimanje Empty
PostSubject: Re: video kamere za noćno snimanje   video kamere za noćno snimanje Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:22 pm

Termo kamere su skupe kao dragi kamen. Ako imaš love samo izvoli Smile

Ja trenutno opet razmišljam o kupnji kamere samo ne znam da li je za noćno snimanje i ghost hunting bolja analogna ili digitalna. Smile

Prijedlozi? Mišljenja?
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

video kamere za noćno snimanje Empty
PostSubject: Re: video kamere za noćno snimanje   video kamere za noćno snimanje Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:28 pm

Mislim da je analogna bolja za to. Otkako su stigle digitalne svatko ima snimku duha No
Back to top Go down
iggy-b

iggy-b


Male Number of posts : 132
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 2009-09-06

video kamere za noćno snimanje Empty
PostSubject: Re: video kamere za noćno snimanje   video kamere za noćno snimanje Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 5:30 pm

Ermmm ja ne znam nikog tko to kaže Smile
Muči me kvaliteta slike na analognim cam.
Suspect
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

video kamere za noćno snimanje Empty
PostSubject: Re: video kamere za noćno snimanje   video kamere za noćno snimanje Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 6:45 pm

iggy-b wrote:
Ermmm ja ne znam nikog tko to kaže Smile
Muči me kvaliteta slike na analognim cam.
Suspect
A znam...kupi digitalnu onda Razz
Back to top Go down
watcherrr

watcherrr


Male Number of posts : 18
Age : 44
Lokacija : Kotor
Registration date : 2010-07-26

video kamere za noćno snimanje Empty
PostSubject: Re: video kamere za noćno snimanje   video kamere za noćno snimanje Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 2:21 am

mislim da su digitalne bolje, bolji kvalitet a i mozda vece sanse da uhvatis nesto jer danas u ove nove kamere svakakve sisteme i filtere stavljaju Smile
Back to top Go down
AnArChY




Number of posts : 2
Registration date : 2011-09-13

video kamere za noćno snimanje Empty
PostSubject: Re: video kamere za noćno snimanje   video kamere za noćno snimanje Icon_minitimeTue Sep 13, 2011 1:53 pm

vidim da je tema malo starija.....
...ali...
... ima li tko savjet za kupovinu kamere s mogucnoscu nocnog snimanja i prikljucka za vanjski mikrofon?
Back to top Go down
iggy-b

iggy-b


Male Number of posts : 132
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 2009-09-06

video kamere za noćno snimanje Empty
PostSubject: Re: video kamere za noćno snimanje   video kamere za noćno snimanje Icon_minitimeMon Oct 10, 2011 4:55 pm

kupio bi novu u dućanu ili stariju preko oglasnika?
scratch
Back to top Go down
Sponsored content





video kamere za noćno snimanje Empty
PostSubject: Re: video kamere za noćno snimanje   video kamere za noćno snimanje Icon_minitime

Back to top Go down
 
video kamere za noćno snimanje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» kuća u Škrinjarima
» NLO se spusito u Jeruzalem - VIDEO
» Jane Burgermeister about swine flu - VIDEO

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Forum :: Oprema-
Jump to: