Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth
Similar topics

     

     Svjetleći fantom lutao parkom

    Go down 
    3 posters
    AuthorMessage
    Secret Face

    Secret Face


    Number of posts : 229
    Registration date : 2009-01-27

    Svjetleći fantom lutao parkom Empty
    PostSubject: Svjetleći fantom lutao parkom   Svjetleći fantom lutao parkom Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 12:11 am

    Neobičnog šetača su zabilježile nadzorne kamere ispred Croxteth Halla, prelijepog posjeda kojim od 1972. upravlja Gradska vijećnica u Liverpoolu. Pozvani su istjerivači duhova.

    Croxteth Hall je do smrti posljednjeg člana loze bio vlasništvu obitelji Molyneux, a vijećnici se zabavljaju nagađanjem koji je to od pokojnih grofova od Seftona prošetao u 3.17 ujutro.

    Video jednako radoznalo proučavaju i stručnjaci za paranormalno, te je Jason Karl, jedan od vodećih na tom području, izjavio:

    "Snimke fantoma su prava rijetkost. Ispadne li da ova doista prikazuje duha, bit će to jedan od boljih dokaza da postoje".

    Back to top Go down
    Man in Black

    Man in Black


    Female Number of posts : 1450
    Age : 37
    Registration date : 2009-01-28

    Svjetleći fantom lutao parkom Empty
    PostSubject: Re: Svjetleći fantom lutao parkom   Svjetleći fantom lutao parkom Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 12:39 am

    E ovo se zovu snimke duhova! Vidit ćemo oče li šta bit od tih istraživanja.
    Back to top Go down
    Secret Face

    Secret Face


    Number of posts : 229
    Registration date : 2009-01-27

    Svjetleći fantom lutao parkom Empty
    PostSubject: Re: Svjetleći fantom lutao parkom   Svjetleći fantom lutao parkom Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 12:47 pm

    predobra je snimka, bas me zanima jeli prava il fake
    Back to top Go down
    Man in Black

    Man in Black


    Female Number of posts : 1450
    Age : 37
    Registration date : 2009-01-28

    Svjetleći fantom lutao parkom Empty
    PostSubject: Re: Svjetleći fantom lutao parkom   Svjetleći fantom lutao parkom Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 3:30 pm

    Prava je, samo što je na njoj. Ne vjerujem da je kamera bila shebana pa da bi krijesnicu ili nekog kukca ovako uhvatila..
    Back to top Go down
    iggy-b

    iggy-b


    Male Number of posts : 132
    Age : 40
    Lokacija : Zagreb
    Registration date : 2009-09-06

    Svjetleći fantom lutao parkom Empty
    PostSubject: Svjetleći fantom lutao parkom   Svjetleći fantom lutao parkom Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 1:34 am

    Ummmm... ne znam što bih rekao... osim nevjerojatno.

    Anyway, novi sam ovdje, nema vas/nas puno...whatever.

    Ne znam koliko je moguće da sam to vidio prije nekih 20 godina kao klinac.
    Ako i nije točno to, vrlo je slično tome, a i baš sam se uspio uvjeriti da je to bio san ili samo mašta scratch

    Uglavnom igrao sam se u dvorištu jedne kuće, bilo je kasno u večer. Preko puta te kuće je seosko groblje.
    Naravno kao klinac sam se uplašio i pobjegao u kuću.

    Neutral


    laku noć društvo, idem spat u nadi da će mi Drag Me to Hell bar malo potaknuti snove bounce

    cheers
    Back to top Go down
    Sponsored content





    Svjetleći fantom lutao parkom Empty
    PostSubject: Re: Svjetleći fantom lutao parkom   Svjetleći fantom lutao parkom Icon_minitime

    Back to top Go down
     
    Svjetleći fantom lutao parkom
    Back to top 
    Page 1 of 1
     Similar topics
    -
    » Fantom napada

    Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
     :: Forum :: Duhovi-
    Jump to: