Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth
Similar topics

Share | 

DINO MERLIN

View previous topic View next topic Go down 
    AuthorMessage
    AMDG

Female Number of posts : 2
    Registration date : 2013-11-27

PostSubject: DINO MERLIN   Wed Nov 27, 2013 5:40 pm

Da li je itko pogledao ovaj spot od Dine Merlina i ima li ikome, osim mene, nešto čudno u njemu, npr. raznoraznih simbola ili je to samo moja mašta :-D  
    Back to top Go down
    moonlight

Number of posts : 136
    Registration date : 2009-01-29

PostSubject: Re: DINO MERLIN   Thu Nov 28, 2013 12:56 am

Na početku i na kraju ono oko možemo povezati sa svevidećim okom, na nekoliko mjesta se pojavljuje petokraka koji simbolizira pentagram, kod prikaza Jupitera bijela pjega donekle izgleda kao onaj masonski simbol ispod šestara, a i puževe kućice mi ne djeluju bezveze. U svakom slučaju, ima zanimljivih simbola, pjesma je, po meni, nekako psihodelična (no opet, o ukusima se ne raspravlja), no najviše me čudi da se ovakvi simboli pojavljuju u spotu nekog pjevača sa ovih prostora.
    Back to top Go down
    AMDG

Female Number of posts : 2
    Registration date : 2013-11-27

PostSubject: Re: DINO MERLIN   Fri Nov 29, 2013 10:06 pm

Što se tiče same pjesme, može on to i puno bolje :-D ...da, sve te simbole sam i sama vidjela ali sam pomislila da haluciniram :-) meni je na 2:20 sumnjiva i ona faca koja se nazire lijevo od merlina na onom naopakom obelisku = kravati = šta već...u biti najviše me iznenadilo, jednako kao i tebe, što je to u spotu nekog pjevača s naših prostora...a opet, riječ je o iznimno popularnom pjevaču..hmm :-),,,da i skoro zaboravih...broj 93. Ne znam kakvo to ima značenje, možda njemu ali mene je to odma vuklo na Thelemu
    Back to top Go down
    moonlight

Number of posts : 136
    Registration date : 2009-01-29

PostSubject: Re: DINO MERLIN   Sat Nov 30, 2013 12:39 am

To su simboli koje smo primijetili onako isprve, a čega tu sve još ima, pitanje je. Smile
    Back to top Go down
    fraktal

Number of posts : 235
    Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Re: DINO MERLIN   Mon Dec 23, 2013 12:23 am

Ni prvi ni zadnji pjevač preko kojeg se vrši okultno programiranje neupućenih masa.
    Back to top Go down
    Sponsored content

PostSubject: Re: DINO MERLIN   Today at 10:20 pm

Back to top Go down

DINO MERLIN
    View previous topic View next topic Back to top 
    Page 1 of 1
     Similar topics
    -
    » 2 Dream/Visions of a Dragon/Dino