Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth

Share | 

kuća u Škrinjarima

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
dinklas

Number of posts : 5
Registration date : 2013-11-21

PostSubject: kuća u Škrinjarima   Thu Nov 21, 2013 5:54 pm

a evo i kosturka
Attachments
skeleton.jpg
You don't have permission to download attachments.
(104 Kb) Downloaded 5 times
Back to top Go down
dinklas

Number of posts : 5
Registration date : 2013-11-21

PostSubject: kuća u Škrinjarima   Fri Nov 22, 2013 5:34 pm

Neaktivni ste, ne komentirate, tako da video kontakta nema potrebe da uopće stavljamo, a ako ovdje postoji netko tko stvarno istražuje i ima direktno iskustvo koje je potkrepljeno dokazima, neka se javi u inbox.
Back to top Go down
Venom

Male Number of posts : 66
Registration date : 2011-06-19

PostSubject: Re: kuća u Škrinjarima   Sat Nov 23, 2013 2:21 am

Pozdrav!

Istina da...malo je forum zahrđao, odnosno ljudi. Ne znam koji je razlog, a valjda se ne može u ovom trenutku naći vremena za ovo sve tu. Evo ja sam često tu na forumu...malo čitam ove stare postove, čekam da netko naiđe i posta novu temu..hahaha
Ali evo u par dana 3-4 novih došlo...možda ipak opet ovaj forum oživi Smile
Ugl. vidio sam slike...mogu vam reći da su zanimljive. Neki kažu koji idu tamo, da nema nikakve paranormalne anomalije nit nekakva natprirodna iskustva....Al evo opet postoje oni koji su to zaista doživili i doživili općenito...Znate, proučavao sam malo iskustva i doživljaje kod ljudi koji su doživili upravo nešto takvo...natprirodno, iza granica normale. Ali nekad nas strah i znatiželja uzdrma, tako da se puno puno takvih susreta sa paranormalnim veže sa ljudskom psihom...znamo da naša mašta nema granica...Zato je tako teško procijeniti dali se radi o pravim susretu ili da nas je samo naš um prevario. Ovo sve samo pričam kako je općenito u većini slučajeva.
Sad....kuća u Škrinjarima... koliko ja znam, brdo ljudi se žalilo na tu kuću. Puno njih tvrdi da je doživilo nešto natprirodno i čudno. Puno puno priča i svakojakih dokaza... Vi isto kažete da ste to doživili...plus slike, video....Stvarno zanimljivo i vrijedi odvojiti vrijeme za to.
Mislim da treba uhvatiti vremena, uzeti opremu i doznati što je tamo tako strašno da ledi krv.
Smile

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: kuća u Škrinjarima   

Back to top Go down

kuća u Škrinjarima
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1