Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth
Similar topics

     

     kuća u Škrinjarima

    Go down 
    2 posters
    AuthorMessage
    dinklas




    Number of posts : 5
    Registration date : 2013-11-21

    kuća u Škrinjarima Empty
    PostSubject: kuća u Škrinjarima   kuća u Škrinjarima Icon_minitimeThu Nov 21, 2013 5:54 pm

    a evo i kosturka
    Attachments
    kuća u Škrinjarima Attachmentskeleton.jpg
    You don't have permission to download attachments.
    (104 Kb) Downloaded 5 times
    Back to top Go down
    dinklas




    Number of posts : 5
    Registration date : 2013-11-21

    kuća u Škrinjarima Empty
    PostSubject: kuća u Škrinjarima   kuća u Škrinjarima Icon_minitimeFri Nov 22, 2013 5:34 pm

    Neaktivni ste, ne komentirate, tako da video kontakta nema potrebe da uopće stavljamo, a ako ovdje postoji netko tko stvarno istražuje i ima direktno iskustvo koje je potkrepljeno dokazima, neka se javi u inbox.
    Back to top Go down
    Venom

    Venom


    Male Number of posts : 66
    Age : 31
    Registration date : 2011-06-19

    kuća u Škrinjarima Empty
    PostSubject: Re: kuća u Škrinjarima   kuća u Škrinjarima Icon_minitimeSat Nov 23, 2013 2:21 am

    Pozdrav!

    Istina da...malo je forum zahrđao, odnosno ljudi. Ne znam koji je razlog, a valjda se ne može u ovom trenutku naći vremena za ovo sve tu. Evo ja sam često tu na forumu...malo čitam ove stare postove, čekam da netko naiđe i posta novu temu..hahaha
    Ali evo u par dana 3-4 novih došlo...možda ipak opet ovaj forum oživi Smile
    Ugl. vidio sam slike...mogu vam reći da su zanimljive. Neki kažu koji idu tamo, da nema nikakve paranormalne anomalije nit nekakva natprirodna iskustva....Al evo opet postoje oni koji su to zaista doživili i doživili općenito...Znate, proučavao sam malo iskustva i doživljaje kod ljudi koji su doživili upravo nešto takvo...natprirodno, iza granica normale. Ali nekad nas strah i znatiželja uzdrma, tako da se puno puno takvih susreta sa paranormalnim veže sa ljudskom psihom...znamo da naša mašta nema granica...Zato je tako teško procijeniti dali se radi o pravim susretu ili da nas je samo naš um prevario. Ovo sve samo pričam kako je općenito u većini slučajeva.
    Sad....kuća u Škrinjarima... koliko ja znam, brdo ljudi se žalilo na tu kuću. Puno njih tvrdi da je doživilo nešto natprirodno i čudno. Puno puno priča i svakojakih dokaza... Vi isto kažete da ste to doživili...plus slike, video....Stvarno zanimljivo i vrijedi odvojiti vrijeme za to.
    Mislim da treba uhvatiti vremena, uzeti opremu i doznati što je tamo tako strašno da ledi krv.
    Smile

    Back to top Go down
    Sponsored content





    kuća u Škrinjarima Empty
    PostSubject: Re: kuća u Škrinjarima   kuća u Škrinjarima Icon_minitime

    Back to top Go down
     
    kuća u Škrinjarima
    Back to top 
    Page 1 of 1
     Similar topics
    -
    » kuća u Škrinjarima

    Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
     :: Forum :: Duhovi-
    Jump to: