Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth

 

 Neobican oziljak

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Lucas




Male Number of posts : 8
Lokacija : Zadar
Registration date : 2012-06-11

Neobican oziljak Empty
PostSubject: Neobican oziljak   Neobican oziljak Icon_minitimeMon Mar 11, 2013 2:58 am

Pozdrav ljudi!
Nedavno mi se dogodilo nesto nevjerojatno, i jos sam ne mogu vjerovati... Probudio sam se usred noći zbog neobičnog sna koji sam imao a ukljucivao je zarko, bijelo svijetlo... neobicnu spodobu koju mogu usporediti jedino sa 'graysima' (sa koima ste vjerojatno upoznati) te paniku u snu.... e sad ne bi mi bilo nista cudno, mislim si ono... samo je san... no nesto me nagnalo da pregledam po tijelu nemam li slucajno kakvih tragova... i ni vise ni manje, s desne strane na podrucju rebara pronaso sam nesto sto mogu opisati jednostavno kao kirurski rez, ali koji je zacijelio... prvo mi je naravno palo na pamet da sam se mozda zalezao, ali sad nakon neka 3 mjeseca to se nije povuklo... stovise cini mi se da je jos malo otislo u duzinu (uzmite u obzir da nikad nisam bio na operaciji i sl.)... od cega je to, stvarno ne mogu objasniti... inace oduvijek imam osjecaj da sam predodreden za nesto, da imam neku misiju recimo... pa neke stvarno neobicne 'deja vu' momente... isto tako, imao sam stvarnih susreta s NLO-ima... a pricala mi mama da je i ona vec prije mog rodenja vidjela neobicne objekte na nebu, samo sto im ona ne zeli pridavati neku paznju... Nije me strah, nisam zabrinut... ali eto zanimaju me vasi komentari... i postoji li mozda neko sa slicnim 'problemima'? Smile
Back to top Go down
zutaguja

zutaguja


Male Number of posts : 47
Age : 39
Registration date : 2012-09-30

Neobican oziljak Empty
PostSubject: Re: Neobican oziljak   Neobican oziljak Icon_minitimeSat Jul 06, 2013 3:13 pm

Jesi pitao za "strucno" misljenje recimo nekog od doktora, to bi mi palo prvo na pamet da se meni desi!
Mozda slika rengena ili sl.
Da sam na tvom mjestu isao bih dalje po tom pitanju, ne bi stalo na tome....jesi guglo sta u vezi tih oziljaka??
Back to top Go down
Admin
Admin



Number of posts : 106
Registration date : 2009-01-27

Neobican oziljak Empty
PostSubject: Re: Neobican oziljak   Neobican oziljak Icon_minitimeSat Jul 06, 2013 9:41 pm

A može i nama na forumu nabaciti koju sliku ako ožiljak još postoji Smile
Back to top Go down
https://happ.forumotion.com
Sponsored content





Neobican oziljak Empty
PostSubject: Re: Neobican oziljak   Neobican oziljak Icon_minitime

Back to top Go down
 
Neobican oziljak
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Forum :: Ufologija-
Jump to: