Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth

 

 Channeling ili kanaliziranje

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Channeling ili kanaliziranje Empty
PostSubject: Channeling ili kanaliziranje   Channeling ili kanaliziranje Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 1:11 am

Ovo je zlo! Laughing Da ne počnem kao popovi, smatrajte prvu izjavu šalom Razz

Uglavnom, današnje doba Interneta donosi mnogo "medija". Oni "kanaliziraju" bića svjetla, anđele, izvanzemaljce i šta ja znam šta sve ne. Svi im prenose poruke o čovječanstvu, planetu, životu i sl. Većina ima svoju web stranicu na kojoj se mogu naći te poruke, kao i online store gdje prodaju knjige, suvenire, maglu u tegli i druge stvari. Također organiziraju seminare i skupove gdje oni sjede na bini i kanaliziraju pred hrpom naivčina.

KLONITE SE TAKVIH LJUDI!

Večeras sam naišla na jednu takvu stranicu: www.kryon.com

Kad prođe vrijeme o kojem su govorili i kad se ništa ne desi, nestanu i pojave se novi "kanalizatori" s drugim vremenom i istim predviđanjima. Oni su skužili da se tako zarađuju novci od nju ejđera i zato to rade.

Tu se radi i o manipulaciji i programiranju što je puno gore od pljačke naivnih ljudi koju izvode svi koji stignu.
Back to top Go down
Hermit

Hermit


Male Number of posts : 5
Registration date : 2015-01-23

Channeling ili kanaliziranje Empty
PostSubject: Re: Channeling ili kanaliziranje   Channeling ili kanaliziranje Icon_minitimeSun Jan 25, 2015 1:05 pm

Ako se ispostavi da su njih 90% prevaranti,to ne znači da su sve takve priče laži.
Pitanje je ako do kanaliziranja dodje tko to radi i kako?
Mozda neka napredana bića ili vlada s naprednom tehnologijom za kontrolu i manipulaciju pojedinaca ili grupa ljudi.
Nije to tako jednostavno da bi se moglo odmah otpisati kao prevara,moguća je i telepatska komunikacija.
Medjutim uvjek ostaje pitanje tko,kako i zašto
Back to top Go down
 
Channeling ili kanaliziranje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Forum :: Kontrola uma-
Jump to: