Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Building 3303

Go down 
AuthorMessage
Man in Black

Female Number of posts : 1450
Registration date : 2009-01-28

PostSubject: Building 3303   Tue Dec 21, 2010 3:05 am

Što je building 3303 i ako je zaista zgrada, što se unutra nalazi?

Na ova pitanja pokušavam odgovoriti 5 godina, ali mi ne ide.

Ova pitanja mi je postavio jedan "bivši" CIA agent i kad uspijem točno odgovorit na njih, dati će mi zanimljive informacije. Iako i samo saznanje o ovoj zgradi je vrijedna informacija.

Da vam pomognem u istrazi, čovjek je iz Houstona i tamo je radija.
Back to top Go down
Espiga 4

Number of posts : 1277
Registration date : 2010-09-05

PostSubject: Re: Building 3303   Tue Dec 21, 2010 3:59 am

Buuuu. Ne znam. Neko skladište očito.

Houston Teksas. Jel možda Aurora incident ?

Nije Teksas baš mali i to.

Country. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Evo :

http://unveiledsecretsandmessagesoflight.blogspot.com/2009/10/aurora-ufo-incident.html

Take Me Home, Country Roads - John Denver

https://www.youtube.com/watch?v=hKA4yIW08xk&feature=related

Volim kauboje. Westerne obožavam. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Man in Black

PostSubject: Re: Building 3303   Tue Dec 21, 2010 3:19 pm

Nemam pojma je li building 3303 povezan s Aurora incidentom. Pitanje je glasilo: Što je u building 3303?
I ja nisam znala, a znam da je vezano za elijene, žive, na Zemlji.
Back to top Go down
Espiga 4

PostSubject: Re: Building 3303   Wed Dec 22, 2010 12:29 am

http://www.houstonarchitecture.com/Building/2036/ATT-Building.php

Weslayan Toll Building

Ova visoka zgrada. To ti je to. Imaš kordinate ispod.

Ne znam šta će ti ta zgrada al koliko vidim to je ciin objekt i to. Ono šta god bilo ok al nema tu sivih koliko vidim. To je nešto u centru grada kraj bolnice. Nemoj puno njuškat. Nemam pojma šta su ti toliko napeti ti. Umisto da sive vataš ti vataš ove. Ok nema veze al ono kužiš. Govno šta više diraš više smrdi. Ok.

PS ; Malo previše zabadaš glavu u neke stvari koje su opasne. Ako želiš znati ovo je još jedan razlog zašto sam bija onako krut i tija da slušaš i kad sam vidija da ne maka sma se od tebe. Previše zabivaš glavu u neke stvari gdje im nije misto. Ok kao poznanica virtualna al za neke druge stvari nije moglo ići tp kako ti srljaš u neke vode ko da su ne znam šta i ono jebe me se šema i to. Malo previše ulaziš u neke vode. Skužija sam ja da tebe nije brige i to al očito te nije brige ni za one oko tebe. Nemisliš na druge. Pičiš po svome i ono jebe te se jel dovodiš druge oko sebe u opasnost.

Ufo makni se od toga. Ok. Molim te. Živi svoj život. Pusti ovo. Nemoj curo ić ovamo. Postoje naše i njihove zone. Okani se gluposti. Pusti to. Molim te nemoj. Imaš momka. Polusestru malu. Brata , mater , oca. Okani se pizdarija. Nemoj. Okreni se duhovnosti. Ne new agu i to nego duhovnosti. Budi dobra. Ok.

Znam da pričam zidu. Jeben ti.

Zašto si takva ? Pokušao sam te slomiti i ništa. Ispalit ću s tobom. Uffff praviš mi probleme. Nikad s tobom na zelenu granu. Ufffffffffff. Jeben ti sve. Divim ti se a istodobno te malo plesnija ono da dođeš sebi. Koji si ti tovar od osobe. P.m-inu. Zašto ne živiš neki normalan život ? ZAŠTO ??????????????????????????????????????????????
Back to top Go down
Espiga 4

PostSubject: Re: Building 3303   Fri Dec 24, 2010 8:52 am

Most of the Men in black are former agents of the FBI and CIA. Some of them also come from other forces as the Navy.
Back to top Go down
Man in Black

PostSubject: Re: Building 3303   Fri Dec 24, 2010 3:29 pm

Kao šta san ti rekla, BRIGA TE šta ja radim. Ako ću skočit sa zgrade, BRIGA TE Cool
Jedino šta te triba zanimat si ti i tvoji, a u vas se ne diran i to je to. Moje pusti meni, i ne, njih ne dovodim u opasnost.
Back to top Go down
Espiga 4

PostSubject: Re: Building 3303   Fri Dec 24, 2010 5:15 pm

Pa još najbolje da se i diraš. Ne diram se ni ja u tebe samo ti govorim neke stvari al ono kao što rekoh : pričam zidu. Dobro.

I šta misliš da će ti taj reč ? Recimo da zna nešto. Pa šta zna ? Pa ništa novoga. Sve se zna više manje oko toga pogotovo ti ljudi koji rade u uredima tamo. Nije to baza. To je ured. Ne žive alieni tu. To je usred grada.

Potraži uostalom film o aurora incidentu i pogledaj. Pogledaj ga da vidiš kako baš u teksasu vlada zatvara mijesta gdje neće da ljudi njuškaju. Taj je lik radi za vladu i to je to. Zna nešto ok al nemože ti reč više od onoga šta zna i to je to. I u ostalom ako je eks agent cie il bilo koje tajne službe to eks ga ne štiti pre zakonom ako oda bilo kakve povjerljive informacije. Moga bi u zatvor završit zbog ovakvih stvari. Kazna je : doživotna.

Američki građanin koji odaje podatke od državne sigurnosti : doživotna. Pogotovo ako je vojno lice il tako nešto tj da je radija u državnim službama. Pogotovo onda. A ni civile baš ne maze.

Ti bi najradije išla mlatit te šta su te oteli a ne kužiš s čime imaš posla. Imaš posla s jednom stvari koja se zove sjedinjene američke države. Tiš to mlatit ? Ne budi smiješna.

Ti si toliko uvjerena da oni prskaju chemove da imaš i tamo forum za to. Oni će prskat sami sebe. Pa nisu kreteni. Stvari ne stoje baš onako kako ih ti vidiš. Stoje nekako približno tako al ne tako da su oni uvik krivci za sve. Nisu nevinašca al Boga mi nije ni svaka pizdarija na ovoj planeti njihovih ruku dijelo.
Back to top Go down
Man in Black

PostSubject: Re: Building 3303   Fri Dec 24, 2010 10:35 pm

1. Lik nije za CIA istraživa vanzemaljce, bija je obični agent. Istražuje privatno i za razliku od nas odlazi na terene i ISTRAŽUJE, a ne mlati praznu slamu.
2. Ta zgrada nije building 3303
3. To šta je po internetu i po filmovima, ne znaći da su informacije točne, to bi barem ti triba znat. Važne informacije i ljudi koji su ih davali su danas mrtvi.
4. Ja ne želim niti idem ikoga mlatit.
5. Nemam problema s Amerikom ni Amerikancima, to šta ih ti dižeš visoko je tvoj problem, ali Amerika nije ni trećina zemaljske kugle. Nisu oni jedini koji imaju znanje o vanzemaljcima, koji imaju podzemne vojne baze, i zamisli, nisu u svim podzemnim bazama vanzemaljci i urote, nisu oni jedini koji se bave ovom tematikom. Pogledaj malo svoju zemlju, nemaš pojma šta se kod nas dešava i šta naši znaju i rade.
6. Nemam forum o chemovima i ne mislim da Amerikanci prskaju, opet ih dižeš u nebesa. Nisu kreteni da šalju avione na Blakan da nas malo zapraše.
7. Sve je to u tvojoj glavi!
Back to top Go down
Espiga 4

PostSubject: Re: Building 3303   Sat Dec 25, 2010 12:06 am

Ha ha ha ne dižem amerikance i ameriku visoko. Nekužim uopće odakle taj zaključak od tebe o meni. Usput pogledaj aurora incident. Nije teorija zavjere nego ljudi pričaju iskustva i to. Zato sam ti ireka da ako te zanima teksas i vlada tj cia i to da vidiš koji su to mehanizmi. Ogradili su žicom jedan bunar i okolo prostor unutra i to je to. Zapečaćeno.

Kad to nije ta zgrada onda ti nađi bolju. Laughing

http://en.wikipedia.org/wiki/AT%26T

In 2006, the Electronic Frontier Foundation lodged a class action lawsuit, Hepting v. AT&T, which alleged that AT&T had allowed agents of the National Security Agency (NSA) to monitor phone and Internet communications of AT&T customers without warrants. If true, this would violate the Foreign Intelligence Surveillance Act of 1978 and the First and Fourth Amendments of the U.S. Constitution. AT&T has yet to confirm or deny that monitoring by the NSA is occurring. In April 2006, a retired former AT&T technician, Mark Klein, lodged an affidavit supporting this allegation.[45][46] The Department of Justice has stated they will intervene in this lawsuit by means of State Secrets Privilege.[47] In July 2006, the United States District Court for the Northern District of California – in which the suit was filed – rejected a federal government motion to dismiss the case. The motion to dismiss, which invoked the State Secrets Privilege, had argued that any court review of the alleged partnership between the federal government and AT&T would harm national security. The case was immediately appealed to the Ninth Circuit. It was dismissed on June 3, 2009, citing retroactive legislation in the Foreign Intelligence Surveillance Act. [48] In May 2006, USA Today reported that all international and domestic calling records had been handed over to the National Security Agency by AT&T, Verizon, SBC, and BellSouth for the purpose of creating a massive calling database.[49] The portions of the new AT&T that had been part of SBC Communications before November 18, 2005 were not mentioned.

On June 21, 2006, the San Francisco Chronicle reported that AT&T had rewritten rules on their privacy policy. The policy, which took effect June 23, 2006, says that "AT&T — not customers — owns customers' confidential info and can use it 'to protect its legitimate business interests, safeguard others, or respond to legal process.' "[50]

On August 22, 2007, National Intelligence Director Mike McConnell confirmed that AT&T was one of the telecommunications companies that assisted with the government's warrantless wire-tapping program on calls between foreign and domestic sources.[51]

On November 8, 2007, Mark Klein, a former AT&T technician, told Keith Olbermann of MSNBC that all Internet traffic passing over AT&T lines was copied into a locked room at the company's San Francisco office — to which only employees with National Security Agency clearance had access

Nadam se da bar znaš šta je NSA. Mada nekako čisto sumnjam. NSA ti je CIA. To je mala seka od CIE. Il je CIA mala seka od NSA. Uostalom nije ni bitno. To je sve isti k. To ti je zgrada 3303. Ako on kaže da nije il laže il ne zna ni on. Uostalom nađite bolju kad već to nije ta. Lijepo pozdrav.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Building 3303   

Back to top Go down

Building 3303
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» a flood and falling building
» Wedding in old dorm building
» A Tsunami coming and building a shelter underground.
» Purchase of materials for the improvement of MSWD / ECD-RESOURCE center building. - 067
» The Lord is building His House!