Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth
Similar topics

 

 Alieni nas trebaju zbog reprodukcije

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Espiga 4




Number of posts : 1277
Registration date : 2010-09-05

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:30 pm

'Alieni nas trebaju zbog reprodukcije!'


Alieni nas trebaju zbog reprodukcije 0072007.17



'Izvanzemaljci stvaraju hibridnu rasu, te planiraju preuzeti kontrolu nad Zemljom!', izjavila je Talijanka Giovanna Podda, koja tvrdi da je otimaju 37 godina. Šokantni prizori!

Ljudska je rasa izvanzemaljcima potrebna kako bi se mogli reproducirati, ali i zato što naša antitijela liječe brojne njihove bolesti.

Stvaraju hibridnu rasu te planiraju preuzeti kontrolu nad Zemljom, pa makar i silom!

Ispričala je to prije nekoliko dana ispred kamera 41-godišnja Talijanka Giovanna Podda, koja je istupila u programu privatne TV postaje Mediaset.

Izvanzemaljci je, tvrdi, otimaju još od četvrte godine, te je pristala na intervju kako bi o svemu obavijestila javnost.


http://arhiva.net.hr/planet-x/page/2009/07/11/0069006.html


Oteta od aliena ( prvi dio )

https://www.youtube.com/watch?v=NFBu4997IMk&feature=player_embedded


Oteta od alinea ( drugi dio )

https://www.youtube.com/watch?v=0pm2FGWMpx0&feature=related
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:32 pm

Al ti si napisa da ne želite preuzet Zemlju. Ili ova priča o nekim drugim izvanzemaljcima?
Back to top Go down
Espiga 4




Number of posts : 1277
Registration date : 2010-09-05

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:37 pm

Man in Black wrote:
Al ti si napisa da ne želite preuzet Zemlju. Ili ova priča o nekim drugim izvanzemaljcima?

Polako ok. To je njeno mišljenje. To je ono šta ona misli. Može biti toćno al i ne mora. Bdw ženska je talijnka a talijanski imam u malom tekstu. Prekopirat ću prevod tj šta kaže. Ok.
Back to top Go down
Espiga 4




Number of posts : 1277
Registration date : 2010-09-05

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:38 pm

U prvom dijelu ti priča o samim otmicama i kako se izvode. Drugi dio priča o svom susretu s jednim hibridom koji je nju htjeo vidjeti i popričati. Kaže da su više sličniji nama. Ima ruke i noge poput nas. Ima kosu. ( ha le mani come le mie , ha la pele come la mia , ; ima ruke kao / poput mojih , kosu slićnu mojoj ). Oći zelene boje čije oćne jabućice ( dakle oko ka oko ) pokrivaju skoro cijelo lice gore oko obraza i čela , dakle kao i kod sivih. Telepatski ( projektira slike u um ) joj je uša u um i pitao da joj objasni šta znači mama i dijete , šta znače suze. Onda je voditelj pita tj kaže : oni ne percepiraju sferu osječaja , a Giovana kaže : ne žele ih uopće.

Zanimljivo je da spominje još jednu rasu i da o tome nije tila pričat i kaže da se boji o tome pričat. Kaže ; postoji još jedna rasa koja pokušava radit hibridizaciju kao i sivi i ne ide im baš (a ce una altra raca che prova fare hibridizacione come i grigi e provano e non e riuscita bene e questa raca qua i lota con i grigi ; i ova rasa ovdje je u borbi sa sivima.

O ovima drugima nije baš tila pričat. Slomila se. Izgleda da su je ti drugi samo jednom oteli al da je događaj bio puno traumatičniji od ostalih otmica i da nije baš neki događaj koji joj je osta na tom livelu da se uopće želi toga siječat. Očito nešto puno opasnije i od samih sivih. Izgleda da je u tom jednom slućaju abortirala i da je fetus bio mostro ; čudovište. Tako nešto , nisam ni ja dobro uvatija samu riječ al nešto u tom stilu. U svakom slućaju , jako se boji o tome i otima pričat. Vjerovatno ona zna zašto. Očito je da su opasni tj puno opasniji od samih sivih.

Ima još videa :

https://www.youtube.com/watch?v=lb1RXuQpOaI&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=5DIBLjG-BYI&feature=related

Sivi nisu rasa koja ima emocije , ni dobro ni loše. To objašnjava njihov stav i hladnokrvnost. Uglavnom ova ženska Giovana zna više o njima nego svi internet portali i forumi zajedno.
Back to top Go down
Espiga 4




Number of posts : 1277
Registration date : 2010-09-05

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:40 pm

Uglavnom od sva ova četri youtube linka , na ovom ovdje baš priča o hibridima tj o jednom jedinom susretu par godina prije gdje se desilo to da ju je ovaj jedan tija nešto pitat i popričat s njom. Ovo je jedan od najzanimljivijih linkova i ovdje ona konkretno priča o njima svojim riječima.

Oteta od aliena ( drugi dio )

https://www.youtube.com/watch?v=0pm2FGWMpx0&feature=related

Tv voditelj je pita : postoji jedna trudnoća koja nije bila kao ove ostale. I tu se ona lomi. I priča o nekim drugima. I o njima ne želi pričati. Samo kaže da je imala aborto ( abortus ) i da je bio mal forme , lošeg oblika i da je bio un mostro ; čudovište.

Senti ma una di queste dicoto gravidance e andata in maniera diverse pero.

Questo e un discorso che mi viene un male di afronatre. Lo sai perche. Ho paura. Perche , che una altra raca che prova fare i hibridizacione e non fano riuscito bene e questa altra raca i lota con i grigi. Ho paura di parlare di questa cosa.

Ce stata una gravidanza diverse. Non vogli di ...

Questo e stato un aborto. Io , ... troppo ... era mal forme

Ho capito. Non voglio insistere su questa cosa.

Era un mostro.


.......................

Slušaj , ma bila je jedna od tih osamnjast trudnoća ( pričaju o jednom periodu gdje je imala osamnajst trudnoća u vrlo kratkom roku , otprilike ako sam shvatio u dva mjeseca ) koja je išla u drukčijem smjeru.

To je jedan razgovor o kojem mi se ne priča. Znaš li zašto. Bojim se. Postoji jedna druga rasa koja pokušava raditi hibridizaciju kao i sivi. I pokušavaju al ne uspijevaju baš najbolje. I ova rasa ovdje bori se sa sivima. Bojim se pričati o ovoj stvari.

I ok , sve šta mi možeš reči je da je bila jedna trudnoča drukčija.

Ne , nije bila drukčija po dužini. To je bio abortus. Ja ... plače... bio je mal forme ... loše oblikovan.

Bio je un mostro ... čudovište.
Back to top Go down
Espiga 4




Number of posts : 1277
Registration date : 2010-09-05

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:41 pm

Ovi hibrid s kojim je pričala. Kaže ; era molto somiliante alla me. Bio je jako slićan meni.

Ovo vezano šta sam reka da je imala osamnjast trudnoća u dva mjeseca. Ne. Nije imala osamnjast trudnoća u dva mjeseca , nego je voditelj pita : imala si osamnajst trudnoća koje su trajale otprilke dva mjeseca. Dakle ne osamnajst trudnoća u dva mjeseca , nego su te tzv trudnoće bile u trajanju od otprilike dva mjeseca. Ok.

Ovo kad priča o ovome kad ju jedan od hibrida htio vidit , ima zanimljiva stvar kad je voditelj pita ; kako se zove , ona kaže ; oni nemaju imena , oni ne daju imena sebi , ja sam mu dala ime. Valjda da ga može nekako označit. Uglavnom oni sami sebi ne daju imena. Nema toga u njih.

I to se samo jednom desilo , to da je pričala s jednim hibridom ; era capitato solo una volta ; samo jednom se desilo da je jedan došao blizu mene i htio popričati. Ochi erano verdi ma molto grandi. Oči su bile zelene al jako velike. Cosa significa mama e figlio , cosa significa lacrima. Šta znači mama i dijete , šta znače suze.

Pitao me ta pitanja i ta pitanja su me pogodila. Tv voditelj : znači oni ne percepiraju uopće sferu osječaja. Giovana : non gli vogliono neanche : ne žele ih uopće.
Back to top Go down
iggy-b

iggy-b


Male Number of posts : 132
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 2009-09-06

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:42 pm

Ovo sa stvaranjem hibrida ima smilsa, bar meni.
Ako njihova tijela nisu u mogućnosti preživjeti u okolini u kakvoj mi živimo!? Smile

Npr, virusi, mikroorganizmi, atmosfera, UV zračenja, i što sve ne.
I mi sami imamo alergije na mnogo stvari koje nas okružuju, zašto nebi i alieni bili još osjetljiviji.

I što recimo s najrasprostranjenijom biljkom koja masovno izaziva alergije kod nas, Ambrozija.
Da li je ona naglo rasprostranjena svijetom kako bi ugrozila nas ljude, ili aliene? Smile
Mislim, možda je to jedan od razloga što je ODJEDNOM tako rasprostranjena.

Možda se iz takvih razloga stvaraju hibridi Smile
Možda su neki od ljudolikih bića, koja su alergična na sve i svašta, ustvari pokušaji stvaranja hibrida...

Možda...

sad idem radit, cya!

bom bom
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:44 pm

Šta misliš o kojoj to rasi priča?
Back to top Go down
iggy-b

iggy-b


Male Number of posts : 132
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 2009-09-06

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:45 pm

Back to top Go down
Espiga 4




Number of posts : 1277
Registration date : 2010-09-05

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:49 pm

Man in Black wrote:
Šta misliš o kojoj to rasi priča?

Pretpostavljam da je meni pitanje upućeno. Ok.

Pa uz tog hibrida bili su i greysi. Mislim da je prićala kako je hibrid došao s greysima i kako se skrivao prvo al ju je želio vidjeti i to. Mislim da priča o Espigi 4. Ne znam o kome bi drugome.

Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 2:54 pm

Espiga 4 wrote:
Man in Black wrote:
Šta misliš o kojoj to rasi priča?

Pretpostavljam da je meni pitanje upućeno. Ok.

Pa uz tog hibrida bili su i greysi. Mislim da je prićala kako je hibrid došao s greysima i kako se skrivao prvo al ju je želio vidjeti i to. Mislim da priča o Espigi 4. Ne znam o kome bi drugome.

Nekako mi malo nevjerovatno zvuči da je imala 18 trudnoća u 2 mjeseca, kad npr. greysi prakticiraju da fetus bude 2 miseca u ženi.
Back to top Go down
Espiga 4




Number of posts : 1277
Registration date : 2010-09-05

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 3:05 pm

Man in Black wrote:
Espiga 4 wrote:
Man in Black wrote:
Šta misliš o kojoj to rasi priča?

Pretpostavljam da je meni pitanje upućeno. Ok.

Pa uz tog hibrida bili su i greysi. Mislim da je prićala kako je hibrid došao s greysima i kako se skrivao prvo al ju je želio vidjeti i to. Mislim da priča o Espigi 4. Ne znam o kome bi drugome.

Nekako mi malo nevjerovatno zvuči da je imala 18 trudnoća u 2 mjeseca, kad npr. greysi prakticiraju da fetus bude 2 miseca u ženi.

Postove sam kopira na brzinu pa tako post ispod imaš ispravak toga , evo :

Ovo vezano šta sam reka da je imala osamnjast trudnoća u dva mjeseca. Ne. Nije imala osamnjast trudnoća u dva mjeseca , nego je voditelj pita : imala si osamnajst trudnoća koje su trajale otprilke dva mjeseca. Dakle ne osamnajst trudnoća u dva mjeseca , nego su te tzv trudnoće bile u trajanju od otprilike dva mjeseca. Ok.
Back to top Go down
Espiga 4




Number of posts : 1277
Registration date : 2010-09-05

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 3:07 pm

Bdw sam slućaj nije toliko bitan zbog otmica mada i to je nego ponajviše zbog toga šta je opisala jednog hibrida i kako oni razmišljaju.
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 3:07 pm

E to je već moguće. Negoooo, vidim da imaš brdo informacija, pa sam ti otvorila malo dole misto (ka blog) di možeš pisat, a da ti se ne spama raznim komentarima i pitanjima. Tako kad te uvati da pišeš i pišeš, slobodno tamo stavljaj šta god želiš. A ako neko bude ima pitanja ili komentar to ćemo na drugo misto pisat. Može?
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeMon Sep 06, 2010 3:08 pm

Espiga 4 wrote:
Bdw sam slućaj nije toliko bitan zbog otmica mada i to je nego ponajviše zbog toga šta je opisala jednog hibrida i kako oni razmišljaju.
Hibridi su isto individualci ka i svako biće u bilo kojoj skupini, bilo ljudskoj ili životinjskoj. Svaki hibrid će imat svoja razmišljanja, ali im umna šema bude ista ili slična.
Back to top Go down
watcherrr

watcherrr


Male Number of posts : 18
Age : 44
Lokacija : Kotor
Registration date : 2010-07-26

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeWed Sep 15, 2010 3:59 pm

Da oce vise doc i javno se prestavit, da ovi narod jos vise poludi a ujedno i shvati da nismo sami, da ne razmisljamo lokalno no globalno, planetarno. Da se nesto pametno pocne radit, padat ovaj sistem i nesto novo stvarat i realizovat.
Back to top Go down
Espiga 4




Number of posts : 1277
Registration date : 2010-09-05

Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitimeSun Sep 19, 2010 1:04 pm

You tube s engleskim prevodom :

Italian Woman Impregnated by Aliens With Proof!

https://www.youtube.com/watch?v=o1515ujK7AI&feature=related

Ćak je i snimila brod mobitelom. Nisam prije vidija taj dio tj nisam za tim iša. A izgleda i da je jednoga slikala.
Back to top Go down
Sponsored content





Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Empty
PostSubject: Re: Alieni nas trebaju zbog reprodukcije   Alieni nas trebaju zbog reprodukcije Icon_minitime

Back to top Go down
 
Alieni nas trebaju zbog reprodukcije
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Najveći stupanj pripravnosti zbog NLO-a u Njemačkoj
» Kaznena prijava zbog izazivanja pandemije svinjske gripe

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Forum :: Izvanzemaljske i vojne otmice-
Jump to: