Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth

Share | 

NLO iznad Lovrana

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
fraktal

Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: NLO iznad Lovrana   Tue Apr 13, 2010 1:59 pm

Saša Đukić ovog je vikenda svojom kamerom zabilježio neobičnu svjetlost koja se pojavila nad Malom Učkom, često mijenjajući formaciju i poziciju, a svoj je uradak objavio i na YouTubeu.
Ovo nije prvo pojavljivanje 'malih zelenih' na lovranskom području. Prije godinu i pol dana snimljena je slična neobična svjetlost iznad nogometnog igrališta u Lovranu koju su svjedoci pripisali NLO-u.

''U sumrak sam izašao na balkon i u prvi mah mi se učinilo da vidim zvijezdu, ali shvatio sam da titra. Uzeo sam dalekozor i vidio sam njihov neobičan oblik, a prijatelj je taj događaj uspio i snimiti kućnom kamerom. Nikad prije nisam vidio takvu snimku, ne kažem da se radi o svemircima, ali definitivno je to NLO – jer boljeg objašnjenja nema'', rekao je svjedok događaja Branimir Takač za Novi list.

Kaotična i 'brzo gibajuća' svjetlost tako se po drugi puta u relativno kratkom razdoblju pojavila nad Lovranom, a jedan od svjedoka prošlogodišnjeg događaja, Božidar Spasojević, opisao je sličan prizor kao i Takač.

A kako je izgledala noć nad Lovranom i radi li se doista o svemircima, prosudite sami!

http://www.net.hr/planet-x/page/2010/04/12/0068006.html
Back to top Go down
Man in Black

Female Number of posts : 1450
Registration date : 2009-01-28

PostSubject: Re: NLO iznad Lovrana   Tue Apr 13, 2010 3:00 pm

E koliko mi je ljudi došlo da su vidjeli NLO i to baš ovakav kao na snimci, a to je ustvari zvijezda koja "mijenja" boje, zaboravila sam kako se zove pa ću pogledat na karti neba kad bude vedro i kad je budem mogla vidit na nebu. Uglavnom, postoje 2 takve zvijezde, mijenjaju boju, a zbog toga izgleda kao da mijenjaju i oblik.
Back to top Go down
fraktal

Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

PostSubject: Re: NLO iznad Lovrana   Tue Apr 13, 2010 5:10 pm

Man in Black wrote:
E koliko mi je ljudi došlo da su vidjeli NLO i to baš ovakav kao na snimci, a to je ustvari zvijezda koja "mijenja" boje, zaboravila sam kako se zove pa ću pogledat na karti neba kad bude vedro i kad je budem mogla vidit na nebu. Uglavnom, postoje 2 takve zvijezde, mijenjaju boju, a zbog toga izgleda kao da mijenjaju i oblik.

Kod mene tu zvijezdu zovu Pendukalo, ali ne znam kako se stručno zove.
Back to top Go down
Blue Sun

Female Number of posts : 24
Registration date : 2010-03-10

PostSubject: Re: NLO iznad Lovrana   Wed Apr 14, 2010 3:12 pm

mislite da je to zvijeda? pale steta
Back to top Go down
Man in Black

Female Number of posts : 1450
Registration date : 2009-01-28

PostSubject: Re: NLO iznad Lovrana   Thu Apr 15, 2010 6:10 pm

Blue Sun wrote: