Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth
Similar topics

 

 Roswell i Nacisti

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeSun Feb 28, 2010 8:47 pm

Evo jedna zanimljiva teorija o Roswellu. Hitler je za vrijeme 2. svjetskog rata gradio leteće tanjure, osim njih je razvijao razne druge letjelice u svrhu rata kao i rakete za let u svemir. Navodno su Njemci prvi ljudi na Mjesecu, a svo to znanje su dobili od izvanzemaljaca, ja bi prije rekla da je Hitler iskoristio svoje znanje koje je dobio u okultnim redovima koje je prije rata špijunirao i na taj način došao do informacija o tehnologiji budućnosti.

Što se desilo u Roswellu? Činjenica je da se nešto srušilo. Teorija koja mi se za sada čini najbolja je ta da se srušia Njemačka letjelica kojom su upravljala djeca, takozvani Hitlers youth, što opravdava nabavku malih ljesova, mala spaljena tijela, a toliko velikom, tj. malom letjelicom nisu mogli upravljati odrasli ljudi.

Šta mislite o ovoj teoriji? Meni se čini uvjerljivijom od pada izvanezmaljaca.
Back to top Go down
Zoran

Zoran


Number of posts : 75
Registration date : 2009-03-10

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 4:56 pm

Zanimljivo.... cak i dosta uvjerljivo, samo ima dosta ozbiljnih svjedoka koji su govorili o izvanzemaljskim tijelima, a ne tijelima malih Njemaca. U svakom slucaju u oba scenarija vojska bi imala kljucnu ulogu samo ne vjerujem da bi izasli sa pricom o meteoroloskom balonu, nego o uspjesno sprijecenom pokusaju napada (u ovom slucaju od strane Njemacke).
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 8:26 pm

Ne znam baš jer bi to umanjilo teoriju velesile jer bi se onda saznalo da Njemci imaju napredniu tehnilogiju, a i bilo bi pitanje koliko već dugo špijuniraju + korištenje djece. A to da su ljudi vidili spaljena tijela, spaljena tijela se deformiraju i izgledaju na sve samo ne na čovjeka tako da su možda ljudi krivo govorili...tribalo bi ovo još malo istražit jer mi za sada ovo najviše drži vodu.
Back to top Go down
Zoran

Zoran


Number of posts : 75
Registration date : 2009-03-10

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 8:43 pm

Vidis zanimljivo, o tome nisam razmisljao. Moguce da su zaista i bila spaljena tijela dijece, sto bi i danas mnogi drugacije percipirali a narocito onda.
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeFri Mar 05, 2010 3:01 am

Zoran wrote:
Vidis zanimljivo, o tome nisam razmisljao. Moguce da su zaista i bila spaljena tijela dijece, sto bi i danas mnogi drugacije percipirali a narocito onda.
Da, a da su onda spominjali elijene izazvali bi masovnu paniku, da su rekli da su djeca, izazvali bi zgražanje i tko zna šta, a danas mogu bez problema reć da su bili elijeni jer nas svakodnevno bombardiraju tom tematikom i pola svijeta je "upoznata" s tim tako da ne bi izazvali ništa, osim šta bi 10 dana ufolozi i novine pisali o tome i onda gotovo. Ali da sada reču da su to bila djeca ne bi se baš primilo dobro s obzirom da sami nacizam nosi ogromnu negativu i neodobravanje svijeta.
Back to top Go down
Zoran

Zoran


Number of posts : 75
Registration date : 2009-03-10

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeFri Mar 05, 2010 4:20 am

Bilo sto da danas kazu izazvalo bi neku reakciju, ali ne vjerujem da bi pretjerano reagirali niti na jednu od verzija, jer je previse vremena proslo a sama prica o Roswellu je prozvakana po tko zna koji put.
Back to top Go down
asd

asd


Male Number of posts : 41
Registration date : 2009-08-27

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeSat Mar 06, 2010 2:23 pm

Man in Black wrote:
Evo jedna zanimljiva teorija o Roswellu. Hitler je za vrijeme 2. svjetskog rata gradio leteće tanjure, osim njih je razvijao razne druge letjelice u svrhu rata kao i rakete za let u svemir.
Ta teorija o Roswellu je najvjerojatnija.Teško da bi vanzemaljski leteći tanjur srušilo nevrijeme.Toliki put prevalio i onda se sruši na Zemlji.
Quote :
Navodno su Njemci prvi ljudi na Mjesecu, a svo to znanje su dobili od izvanzemaljaca, ja bi prije rekla da je Hitler iskoristio svoje znanje koje je dobio u okultnim redovima koje je prije rata špijunirao i na taj način došao do informacija o tehnologiji budućnosti.
Hitler je iskoristio znanje Viktora Schaubergera
http://nauka.adsoglasi.com/4Dtehnologija/viktorschauberger.php
Quote :
Što se desilo u Roswellu? Činjenica je da se nešto srušilo. Teorija koja mi se za sada čini najbolja je ta da se srušia Njemačka letjelica kojom su upravljala djeca, takozvani Hitlers youth, što opravdava nabavku malih ljesova, mala spaljena tijela, a toliko velikom, tj. malom letjelicom nisu mogli upravljati odrasli ljudi.
Letjelicom su daljinski upravljali ljudi.Spaljena mala tijela su podmetnuta zbog obmane,da se ne sazna istina.
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeSat Mar 06, 2010 7:33 pm

Misliš da je nisu djeca vozila? Hvala za link, jedna od nesloženih kockica mi je bio izvor znanja, pa jedan dio bi moga bit i ovaj Smile
Back to top Go down
moonlight




Number of posts : 136
Registration date : 2009-01-29

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 4:18 am

Da su nacisti zaista imali takvu tehnologiju u ono vrijeme, sumnjam da bi izgubili rat, osim ako saveznici nisu imali još napredniju tajnu tehnologiju.
Back to top Go down
Zoran

Zoran


Number of posts : 75
Registration date : 2009-03-10

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 12:51 am

Mozda jesu imali tehnologiju, ali je vjerojatno bila u povojima inace ne bi se ni desio slucaj Roswell, jer Ameri ne bi ni znali sto ih je zadesilo.
Back to top Go down
asd

asd


Male Number of posts : 41
Registration date : 2009-08-27

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 10:38 pm

moonlight wrote:
Da su nacisti zaista imali takvu tehnologiju u ono vrijeme, sumnjam da bi izgubili rat, osim ako saveznici nisu imali još napredniju tajnu tehnologiju.
Nova tehnologija je im je bila u razvoju.A i sirovine su im falile tako da nisu mogli masovno proizvoditi.Stalna bombardiranja su im omela proizvodnju.Primjer mlaznih zrakoplova.Razvili su neke modele ali nisu zbog manjka sirovina mogli ih masovno proizvoditi.Tvornice porušene.
Drugi primjer atomska bomba.Amerikanci naletili na njemačku a-bombu i po njoj izradili svoje.Njemci je nisu isprobali zbog toga je nisu upotrijebili.
Back to top Go down
Blue Sun

Blue Sun


Female Number of posts : 24
Registration date : 2010-03-10

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 12:32 am

Ja sam oduvijek imala dojam da su NLOi zapravo tajni vojni experimenti... tako da vjerujem u to i sada.
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 2:41 am

Samo što više nisu eksperimenti nego upotrebljiva tehnologija, iako samo 3-4% NLO-a su stvarno izvanzemaljskog porijekla.
Back to top Go down
Blue Sun

Blue Sun


Female Number of posts : 24
Registration date : 2010-03-10

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 2:46 am

i sta kazu oni na ovo nase pricanje na forumu? Neutral
Back to top Go down
Zoran

Zoran


Number of posts : 75
Registration date : 2009-03-10

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 2:48 am

Man in Black wrote:
Samo što više nisu eksperimenti nego upotrebljiva tehnologija, iako samo 3-4% NLO-a su stvarno izvanzemaljskog porijekla.

Slazem se s tobom, osobno isto ne vjerujem da broj izvanzemaljskih letjelica premasuje taj postotak. Ono nismo bas toliko zanimljivi ni kao stvorenja, a niti mogu razmijeniti neka znanja samo, jedino mi mozemo od njih kopirati.
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 2:53 am

Blue Sun wrote:
i sta kazu oni na ovo nase pricanje na forumu? Neutral
Tko, elijeni?
Back to top Go down
Blue Sun

Blue Sun


Female Number of posts : 24
Registration date : 2010-03-10

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 2:54 am

Man in Black wrote:
Blue Sun wrote:
i sta kazu oni na ovo nase pricanje na forumu? Neutral
Tko, elijeni?

nacisti Very Happy
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 3:02 am

Blue Sun wrote:
Man in Black wrote:
Blue Sun wrote:
i sta kazu oni na ovo nase pricanje na forumu? Neutral
Tko, elijeni?

nacisti Very Happy
Neki reinkarnirani u današnjost i dalje bježe od obavještajaca koji su ih tada lovili Razz
Back to top Go down
Zoran

Zoran


Number of posts : 75
Registration date : 2009-03-10

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 3:06 am

Man in Black wrote:
Blue Sun wrote:
Man in Black wrote:
Blue Sun wrote:
i sta kazu oni na ovo nase pricanje na forumu? Neutral
Tko, elijeni?

nacisti Very Happy
Neki reinkarnirani u današnjost i dalje bježe od obavještajaca koji su ih tada lovili Razz
Od partizana?!?! lol!
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 3:32 am

E to ti ne znam lol!
Back to top Go down
asd

asd


Male Number of posts : 41
Registration date : 2009-08-27

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 3:33 am

Man in Black wrote:

Neki reinkarnirani u današnjost i dalje bježe od obavještajaca koji su ih tada lovili Razz
Ja sam reikarnirani nacist,ali trenutno od nikoga ne bježim. Twisted Evil
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 3:33 am

asd wrote:
Man in Black wrote:

Neki reinkarnirani u današnjost i dalje bježe od obavještajaca koji su ih tada lovili Razz
Ja sam reikarnirani nacist,ali trenutno od nikoga ne bježim. Twisted Evil
A zavisi u kojim si redovima bija, šta si radija i jesu li tebe hvatali Smile
Back to top Go down
asd

asd


Male Number of posts : 41
Registration date : 2009-08-27

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 3:38 am

Man in Black wrote:

A zavisi u kojim si redovima bija, šta si radija i jesu li tebe hvatali Smile
U prvim redovima... Laughing
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 10:45 am

asd wrote:
Man in Black wrote:

A zavisi u kojim si redovima bija, šta si radija i jesu li tebe hvatali Smile
U prvim redovima... Laughing
Onda i nemaš zašto bježat Cool
Back to top Go down
Blue Sun

Blue Sun


Female Number of posts : 24
Registration date : 2010-03-10

Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 12:07 pm

ja mislim da nacisti jako vole lijepe zene Very Happy

http://www.zvjezdarnica.com/?akcija=dnm&id=118

http://www.adip.hr/Haunebu.htm

evo njihovih medija


Roswell i Nacisti Mediji
Back to top Go down
Sponsored content





Roswell i Nacisti Empty
PostSubject: Re: Roswell i Nacisti   Roswell i Nacisti Icon_minitime

Back to top Go down
 
Roswell i Nacisti
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ROSWELL FIREMAN CONFESSES- IT WAS A FLYING SAUCER!
» Famous LIFE Photographers' Roswell Crash Revelation by Anthony Bragalia

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Forum :: Ufologija-
Jump to: