Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth
Similar topics

     

     Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima

    Go down 
    5 posters
    AuthorMessage
    fraktal

    fraktal


    Number of posts : 235
    Registration date : 2009-03-03

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 7:16 pm

    Puno ljudi doživjelo je neko paranormalno iskustvo, situaciju koju ne mogu racionalno objasniti. Većina takvih događaja odnosi na uklete kuće u kojima se događaju čudne stvari. Otkrivamo vam sedam 'tajni' kako prepoznati da u kući imamo neželjenog gosta.

    I dok puno slučajeva buke, električnih kvarova i hladnih mjesta može imati prirodan uzrok, neki su slučajevi još uvijek neobjašnjivi i spadaju u kategoriju paranormalnih pojava. Shvatite li da u kući imate neželjenog gosta imate dva rješenja, naučiti živjeti s njim ili poduzeti određene i prilično teške korake da ih se riješite. No, ne treba se bojati, stara poslovica ionako kaže da se više trebati živih nego mrtvih.

    1. Jeste li čuli neobjašnjive zvukove? Najčešći prijavljeni zvukovi su kucanje, zvuk koraka, bestjelesni glasovi, zvona koja zvone ili dječji plač. Ponekad su to samo tzv. psihički odjeci ili pokušaji duha koji tu boravi da privuče pozornost. No, to mogu biti i iznova odigrane scene koje su se dogodile u prošlosti.

    2. Nestaju li neki predmeti? Možete li se zakleti da ste nešto ostavili na određenom mjestu, a trenutak kasnije to je nestalo? Neki su duhovi tako i duhoviti te uživaju u zbijanju šala na tuđi račun. No, događa li se to često ne mora značiti da ste postali izabrani ili da vas netko u obitelji zeza. Možda se samo gost iz drugog svijeta malo zabavlja.

    3. Osjećate li neobičan i neobjašnjiv miris? Ponekad mirisi znaju biti prilično neugodni dok ponekad to može biti kao da je pored vas prošla elegantna žena namirisana ugodnim cvjetnim mirisom. Spektralni miris može biti nadnaravni podsjetnik na nekog tko je tu živio davno prije vas.

    4. Ponašaju li se životinje čudno u određenom dijelu kuće? Mačke i psi su poznati po tome što imaju pojačanu percepciju spiritualnog svijeta. Oni mogu vidjeti ono što ljudi ne mogu i ponašati se u skladu s tim.

    5. Ima li u vašem domu prostorija u kojoj je uvijek hladno bez obzira koliko vruće bilo vani ili u drugim prostorijama u kući? Ili pak postoji soba u kojoj se nikad ne osjećate ugodno, a imate osjećaj kao da vas netko promatra. Pokušajte istražiti povijest kuće, raspitajte se kod starijih susjeda, možda se nešto neugodno dogodilo u njoj u prošlosti.

    6. Osjećate kao da niste sami u svom domu, iako nikoga nema u kući? Vrlo vjerojatno niste sami.

    7. Pale li se svjetla u sobama iako ste sigurni da ste ih ugasili? Ako je odgovor pozitivan onda vrlo vjerojatno imate nepozvanog gosta.


    Net.hr
    17.02.2010.
    Back to top Go down
    Man in Black

    Man in Black


    Female Number of posts : 1450
    Age : 37
    Registration date : 2009-01-28

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 4:56 pm

    Da, ovo su klasični pokazatelji, najlakši i najmanje strašni. Kad se ovo nekom događa, po mom mišljenju, ne treba se zabrinjavati i može se normalno živjeti u takvim uvijetima, ali kada počne uništavanje, napadi i sl. onda se treba poduzeti nešto.
    Back to top Go down
    iggy-b

    iggy-b


    Male Number of posts : 132
    Age : 40
    Lokacija : Zagreb
    Registration date : 2009-09-06

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeSun Jul 18, 2010 2:39 am

    Ummmmm...

    Danas je vruće ko u paklu bilo i sve do prije 10min kada je vani sjevnulo i čula se grmljavina. 3 min poslije macak dođe iz spavace sobe i bulji u boravak u kojemu nema nikoga. Stao je u obrambenu pozu, nakostrijesio rep i želi u sobu ali čim krene pobjegne. Da budem iskren i hladno je affraid

    Prije 3-4 mj sam uselio ovdje u kuću.

    Ne vjerujem da je riječ o bilo čemu paranormalnom, nikakvim duhovima i sl.
    Vjerujem da je samo macak lud, a i ja skupa s njim. scratch

    A da bude jezivije i dalje je hladno, letom na krevetu a on s kreveta pilji u susjednu prostoriju u kojoj takodjer nema nikog. Suspect

    Laku noć narode, ako se sutra ne javim pojeli su me duhovi. lol!
    Back to top Go down
    Man in Black

    Man in Black


    Female Number of posts : 1450
    Age : 37
    Registration date : 2009-01-28

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 4:25 am

    A tko zna...možda da staviš nešto da snima zvukove? Samo hoćeš li imat hrabrosti poslušat sutradan? lol!
    Back to top Go down
    Secret Face

    Secret Face


    Number of posts : 229
    Registration date : 2009-01-27

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 6:12 pm

    stavi snimat cheers
    Back to top Go down
    zutaguja

    zutaguja


    Male Number of posts : 47
    Age : 39
    Registration date : 2012-09-30

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Mora   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeMon Oct 08, 2012 6:10 pm

    Ukratko da ispricam.Prije nekoliko god. stalno me nesto napadalo dok spavam, kasnije je to dosta rijeđe bilo , mozda jednom u godini jer sam posvetio sobu i imao cesnjak na prozoru!
    Znaci spavam, probudi me osjecaj/energija koja legne na mene, toliko je teska da me gnjeci u madrac! Svjestan sam da sam budan i da mi se to upravo događa ali se doslovno ne mogu pomaknuti, ne mogu otvorit oci, pomaknut prst ili bilo sta drugo.
    Srce mi tuce ko ludo, trnci mi prolaze kroz tijelo, oznojim se dok se pokusavam otrgnut od nje!
    To traje mozda 2 min ali kao da je cijela vjecnost.
    Kad me napokon pusti, brzo se ustanem i upalim svijetlo,
    nema nigdje nikoga!
    To sam ispricao frendu koji je inace iz bosne, ispricao mi je da se to i njemu događalo kad je zivio u bosni i da je to vjestica koju oni zovu Mora!
    Lijek je navodno spavati s upaljenim svijetlom neko vrijeme, ali onda ne mogu zaspat ili staviti metlu naopacke ispred ulaznih vrata.
    Vec dugo me nije posjetila i bas mi je drago! Shocked



    Back to top Go down
    Man in Black

    Man in Black


    Female Number of posts : 1450
    Age : 37
    Registration date : 2009-01-28

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 1:11 am

    Dosta ljudi to opisuje. Je li baš fizički utoneš u madrac kad to legne na tebe ili je samo takav osjećaj? Znam da kad pukne kapilara u glavi imaš osjećaj da te netko zviznuo šakom u glavu hehe
    Back to top Go down
    zutaguja

    zutaguja


    Male Number of posts : 47
    Age : 39
    Registration date : 2012-09-30

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeWed Oct 17, 2012 9:21 pm

    Takav je osjecaj, ne mogu potvrdit jel stvarno utonem ili ne....ak je vjestica, nadam se da je zgodna! Laughing
    Back to top Go down
    Man in Black

    Man in Black


    Female Number of posts : 1450
    Age : 37
    Registration date : 2009-01-28

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 1:22 pm

    Neću te ovde analizirat ali ću ti dat smjernice da sam to napraviš.

    Vidi imaš li kakvih stresova u životu jer taj opis je karakterističan za napad tjeskobe. Analiziraj jesi li se našao u nekoj stresnoj situaciji, je li se događa nešto što te brine, drži pod nekakvim pritiskom i sl.
    Back to top Go down
    zutaguja

    zutaguja


    Male Number of posts : 47
    Age : 39
    Registration date : 2012-09-30

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeSat Oct 20, 2012 1:39 pm

    hm, stres kazes...pod stresom smo cesto, sto zbog posla ili nekih privatnih stvari, po tome bi me trebalo To napadat svaki dan hahahahah, ipak mislim da je bilo nesto drugo, nesto vece! Question
    Back to top Go down
    iggy-b

    iggy-b


    Male Number of posts : 132
    Age : 40
    Lokacija : Zagreb
    Registration date : 2009-09-06

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeSun Oct 28, 2012 9:14 pm

    Ako mene pitaš, nije ništa nadnaravno u pitanju, nego samo poremećaj sna. I manje-više su ga svi doživjeli barem 1 u životu.

    Ako nisi osjetio nešto kao da ti netko sjeda na krevet pored tebe ili .... Déjà vu... jesam ja na ovu temu već pisao? Shocked

    ...ili da te nešto/netko pritišće u krevet da fizički utoneš u madrac, tada bih rekao da je samo riječ o paralizi u snu (ne mogu se sjetit stručnog naziva).


    http://www.24sata.hr/zdravlje/paraliza-sna-jezivo-stanje-koje-pogaa-polovicu-ljudi-103907
    Back to top Go down
    zutaguja

    zutaguja


    Male Number of posts : 47
    Age : 39
    Registration date : 2012-09-30

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeSun Oct 28, 2012 10:38 pm

    link je dobar, upravo mi se to događalo...vise-manje
    Cudno je to sta se događalo u jednom periodu a prije toga i poslije nista!
    Ma da ne vjerujem bas svih 100% znanstvenicima, uvijek ostavim onih 10% za "ali".. What a Face
    Back to top Go down
    Man in Black

    Man in Black


    Female Number of posts : 1450
    Age : 37
    Registration date : 2009-01-28

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeMon Oct 29, 2012 12:53 am

    Ne bi ti se dešavalo stalno. Kad sam ja pod stresom onda mi se desi samo jednom u mjesec dana kao da mi nešto pritisne prsa, dok sam budna i vani, i ne mogu disat.

    Imala sam 2 slučaja kad mi je netko "sjeo" na krevet pored mene i udubio se madrac i poteglo mi je pokrivač na tu stranu. To je bio horor Very Happy
    Back to top Go down
    zutaguja

    zutaguja


    Male Number of posts : 47
    Age : 39
    Registration date : 2012-09-30

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeMon Nov 05, 2012 4:14 pm

    ne bi ti bio u kozi !! Shocked
    Back to top Go down
    iggy-b

    iggy-b


    Male Number of posts : 132
    Age : 40
    Lokacija : Zagreb
    Registration date : 2009-09-06

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeTue Nov 06, 2012 2:45 pm

    Ako mene pitaš, ovisi samo o stanju svjesti, stresu, whatever.
    Ovo za sjedanje na krevet, udubljenje madraca, nemam objašnjenje (been there).
    Back to top Go down
    Man in Black

    Man in Black


    Female Number of posts : 1450
    Age : 37
    Registration date : 2009-01-28

    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitimeSat Nov 10, 2012 1:39 am

    Da, to je stvarno čudno..prvi put mi se to desilo kad sam imala 5 godina, nestalo je struje i pokrila sam se pokrivačem preko glave, kad nešto sjedne i baš mi povuče pokrivać. Mislila sam da je majka, kad sam makla pokrivač s glave nije bilo nikoga pored mene affraid
    Back to top Go down
    Sponsored content





    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Empty
    PostSubject: Re: Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima   Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima Icon_minitime

    Back to top Go down
     
    Znakovi da je vaš dom opsjednut duhovima
    Back to top 
    Page 1 of 1
     Similar topics
    -
    » komunikacija s duhovima na stranim jezicima

    Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
     :: Forum :: Duhovi-
    Jump to: