Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth

 

 Išli prebiti duha

Go down 
AuthorMessage
fraktal

fraktal


Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

Išli prebiti duha Empty
PostSubject: Išli prebiti duha   Išli prebiti duha Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 8:42 pm

'Dogodilo se to oko pola šest ujutro. Obilazio sam bungalove i čuo nekoga kako stvara buku. Uperio sam svjetiljku u jedan prozor i sledio se kada sam ugledao bijelu figuru crvenih očiju i duge kose'

Ispričao je 32-godišnji Albert, noćni čuvar iz Port Dicksona, čije je zastrašujuće iskustvo lokalni list Tamil Nesan objavio na naslovnici.

Naime, uredniku je jednako zanimljiv bio i nastavak te drame koja se odvijala u malezijskom turističkom gradiću smještenom 90 kilometara od Kuala Lumpura.

"Nakon što sam se susreo oči u oči s duhom, otrčao sam po kolegu koji me upozorio da sam ogreban po licu i da krvarim".

"No, nisam mario za rane, već sam nazvao policiju, a silna je galama probudila i brojne susjede".

"Krenuli smo naoružani palicama u taj bungalov, ali u njemu nismo našli ništa neobično. Ipak, već sljedeće smo minute svi ostali bez riječi".

"Netko mi je dodao vodu da isperem krv s lica. Kako sam se umivao, tako su nestajale i te posjekotine, pa nije bilo potrebe da pođem u bolnicu na šivanje", dodao je Albert, a svjedoci potvrdili da se to doista tako i zbilo.


Net.hr
28.07.2009.


http://www.net.hr/planet-x/page/2009/07/28/0179006.html
Back to top Go down
 
Išli prebiti duha
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Forum :: Duhovi-
Jump to: