Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatska Agencija za Paranormalne Pojave
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Forum Worth
happ.forumotion.com-Google pagerank and Worth
Similar topics

 

 Djevojčica isplakuje kamenje!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Secret Face

Secret Face


Number of posts : 229
Registration date : 2009-01-27

Djevojčica isplakuje kamenje! Empty
PostSubject: Djevojčica isplakuje kamenje!   Djevojčica isplakuje kamenje! Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:05 pm

Paranormalna pojava, medicinski fenomen ili prijevara? Tumačenja je nekoliko, no u svakom slučaju je riječ o nečem neobičnom. Pogledajte kako to izgleda i izrazite mišljenje u anketi.

Na You Tubeu se pojavio još jedan fascinantan video djevojčice koja isplakuje kamenje!
Korisnik na žalost nije ostavio podatke o kome je riječ i odakle je dijete, no malena nije prva osoba kamenih suza čija je slika obišla svijet.



Naime, 2006. je javnost upoznala i 13-godišnju Indijku Savitri, čije su suze također bile jednako tvrde i bolne.
Njoj je kamenje najprije počelo ispadati iz usta, zatim iz ušiju, a na kraju i iz očne šupljine.
U narodu se govorilo da ju je "opsjeo demon ili da je svetica", dok su liječnici pretpostavili da je uzrok tom rijetkom fenomenu povišen kalcij u organizmu.
Kako bilo, Savitru se rijetko tko usudio nazvati lažljivicom, jer je sirotica patila od groznih glavobolja te je njena obitelj činila sve kako bi stala na kraj toj agoniji.


Identičan fenomen u Saudijskoj Arabiji






Djevojčica isplakuje kamenje!
Paranormalna pojava, medicinski fenomen ili prijevara? Tumačenja je nekoliko, no u svakom slučaju je riječ o nečem neobičnom. Pogledajte kako to izgleda i izrazite mišljenje u anketi.

Na You Tubeu se pojavio još jedan fascinantan video djevojčice koja isplakuje kamenje!
Korisnik na žalost nije ostavio podatke o kome je riječ i odakle je dijete, no malena nije prva osoba kamenih suza čija je slika obišla svijet.

Video s You Tubea, 8. lipnja

Naime, 2006. je javnost upoznala i 13-godišnju Indijku Savitri, čije su suze također bile jednako tvrde i bolne.
Njoj je kamenje najprije počelo ispadati iz usta, zatim iz ušiju, a na kraju i iz očne šupljine.
U narodu se govorilo da ju je "opsjeo demon ili da je svetica", dok su liječnici pretpostavili da je uzrok tom rijetkom fenomenu povišen kalcij u organizmu.
Kako bilo, Savitru se rijetko tko usudio nazvati lažljivicom, jer je sirotica patila od groznih glavobolja te je njena obitelj činila sve kako bi stala na kraj toj agoniji.


Identičan fenomen u Saudijskoj Arabiji

No, zato je Hasnah Mohamed, tada 12-godišnja Libanonka, 1996. dobila etiketu prevarantice.
Hasnah je dnevno isplakivala sedam oštrih kristala, ali ju je Joe Nickell, istraživač paranormalnoga i bivši iluzionist, ipak optužio za obmanu.
"Napravio sam pokus i smjestio jedan kristal u donji dio očne šupljine. Drugi ga nisu mogli primijetiti, no bilo ga je lako izvaditi što sam i učinio ispred svjedoka", napisao je za Skeptical Inquirer.
Unatoč uspjelom eksperimentu, svejedno je ostalo pitanje: Ako je moguće smjestiti kristal u oko, zašto bi to pod svaku cijenu isključilo mogućnost čuda ili medicinskog fenomena?


Izvor: net.hr
Back to top Go down
fraktal

fraktal


Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

Djevojčica isplakuje kamenje! Empty
PostSubject: Re: Djevojčica isplakuje kamenje!   Djevojčica isplakuje kamenje! Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 5:36 pm

Hm,baš me zanima kemijski sastav njezinih suza.
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Djevojčica isplakuje kamenje! Empty
PostSubject: Re: Djevojčica isplakuje kamenje!   Djevojčica isplakuje kamenje! Icon_minitimeTue Jul 21, 2009 3:17 pm

Nemoj da ti bude teško cili tekst kopirat na forum, linkovi ružno izgledaju.
Back to top Go down
fraktal

fraktal


Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

Djevojčica isplakuje kamenje! Empty
PostSubject: Re: Djevojčica isplakuje kamenje!   Djevojčica isplakuje kamenje! Icon_minitimeTue Jul 21, 2009 4:58 pm

Man in Black wrote:
Nemoj da ti bude teško cili tekst kopirat na forum, linkovi ružno izgledaju.

Nije mi teško nego svaki put kad sam stavila link bila sam na kompu koji nije mogao kopipejstati tekst.I sad sam na takvom.To je to.
Back to top Go down
Admin
Admin



Number of posts : 106
Registration date : 2009-01-27

Djevojčica isplakuje kamenje! Empty
PostSubject: Re: Djevojčica isplakuje kamenje!   Djevojčica isplakuje kamenje! Icon_minitimeWed Jul 22, 2009 11:43 pm

Nema kompa koji ne može kopirat tekst. Oznaćiš tekst, desni klik, Copy i tako ga Pasteaš. A možeš za Copy uprit Crtl C, a za Paste Crtl V, te dvije tipke istodobno upreš.
Back to top Go down
https://happ.forumotion.com
fraktal

fraktal


Number of posts : 235
Registration date : 2009-03-03

Djevojčica isplakuje kamenje! Empty
PostSubject: Re: Djevojčica isplakuje kamenje!   Djevojčica isplakuje kamenje! Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 5:15 pm

Admin wrote:
Nema kompa koji ne može kopirat tekst. Oznaćiš tekst, desni klik, Copy i tako ga Pasteaš. A možeš za Copy uprit Crtl C, a za Paste Crtl V, te dvije tipke istodobno upreš.

Na mom faksu svi kompovi odreda su defektni.Ako ne vjeruješ svrati pa se uvjeri. Smile
Back to top Go down
Man in Black

Man in Black


Female Number of posts : 1450
Age : 37
Registration date : 2009-01-28

Djevojčica isplakuje kamenje! Empty
PostSubject: Re: Djevojčica isplakuje kamenje!   Djevojčica isplakuje kamenje! Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 4:10 pm

Ok, ako ne budeš mogla stavit tekst onda stavi link pa ćemo mi kopirat tekst za tebe Wink
Back to top Go down
Sponsored content





Djevojčica isplakuje kamenje! Empty
PostSubject: Re: Djevojčica isplakuje kamenje!   Djevojčica isplakuje kamenje! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Djevojčica isplakuje kamenje!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Djevojčica koja privlači sve materijale

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Forum :: Misterije-
Jump to: